Kategóriák
Kategóriák
Termékajánló
Tanúsítvány
SSL Certificate
Termék részletek


LINKEASY E2000/APC-LINKEASY E2000/APC SM duplex patch kábel, OS2 G657.A1 fiber, LSOH 1m

LINKEASY E2000/APC-LINKEASY E2000/APC SM duplex patch kábel, OS2 G657.A1 fiber, LSOH 1m

GLS házhoszállítás 1650 Ft
(60.000 Ft felett ingyenes)
GLS csomagpontra szállítás 1150 Ft
(20.000 Ft felett ingyenes)

  • Cikkszám
    348444
    Tömeg
    20 g/db