Kategóriák
Kategóriák
Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Fizetési megoldás
Termékajánló
Termék részletek


LINKEASY E2000/APC-LC/PC SM duplex patch kábel, OS2 G657.A1 fiber, LSOH 5m

LINKEASY E2000/APC-LC/PC SM duplex patch kábel, OS2 G657.A1 fiber, LSOH 5m

Szállítás:
1 munkanap
Státusz:
raktáron
Garancia:
36 hónap
Raktárkészlet: 5 db
Szállítási tájékoztató
Házhozszállítás: 2024.03.04
Átvétel csomagponton: 2024.03.04

GLS házhoszállítás 1650 Ft
(60.000 Ft felett ingyenes)
GLS csomagpontra szállítás 1150 Ft
(20.000 Ft felett ingyenes)

  • Szín
    Sárga
    Gyártói Cikkszám
    FPC-E2A-LCU-SM-5M-DX-D2
    Raktárkészlet
    Elérhető
    Gyártó
    GIGALIGHT
    Cikkszám
    348442
    VTSZ
    8517620000
    Funkció
    Optikai
    Hosszúság
    5
    Cikkszám
    348442
    Tömeg
    50 g/db
TOP TERMÉKEK