Kategóriák
Kategóriák
TOP termékek
Tanúsítvány
SSL Certificate
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Fizetési megoldás
Termékajánló

Termékek


LINKEASY Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 5 m
LINKEASY Duplex patch kábel  4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 5 m

A LinkEasy szerelt optikai kábelek ideális kiegészítő termékek LAN kábelezési rendszerek, telekommunikációs hálózatok vagy adatközpontok száloptikai bekötéseinek, átkötéseinek kialakításához, illetve optikai interfésszel rendelkező eszközök (switch-ek, média konverterek, optikai modulok, stb.) közvetlen csatlakoztatásához.

 ;

A patch kábelek minőségi komponensek felhasználásával készülnek, egyedi minőségellenőrzésen esnek át és minden termék csomagolásán feltüntetésre kerülnek annak főbb minőségi paraméterei (IL – beiktatási csillapítás, RL – visszaverődési csillapítás). A termékek gyártása ISO 9001:2008 minőségbiztosítási rendszerben történik, azok az RoHS 2011/65/EU és a vonatkozó CE előírásoknak megfelelnek.

 ;

Termék tulajdonságok

  • Optikai szál típusa: OM4 50/125µ;m multimódusú
  • Megfelelőség: OM4
  • Kábel köpeny anyaga: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Köpeny színe: lila (Purple)
  • Kábel átmérője: 3mm
  • Kivitel: duplex

Vélemény írása a termékről
Név
E-mail cím
Üzenet
Előnyök
Hátrányok
Értékelés

Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről